DOĞUŞ OTOMOTİV HAKKINDA

tarafından
379
DOĞUŞ OTOMOTİV HAKKINDA

            1994 yılında Doğuş Holding bünyesinde kurulan DOĞUŞ Otomotiv ülkemizin en yüksek gelirine sahip 30 firması arasında yer alıyor. Hizmet alanı olarak firma toplamda 6 marka için çalışmalar yürütmektedir. Bursa, Ankara, İstanbul illerinde faaliyet göstermekte ve yeni araç satışının yanında ikinci el araç, aksesuar satışı, yedek parça ve satış sonrası hizmetleri gibi pek çok alanda da müşterilerine hizmetler sunmaktadır.

            Finansman ve sigorta kategorilerinde de hizmetleri bulunan firma Skoda, SEAT, Porsche, Audi, VW Ticari Araç, VW Binek Araçlarda servis ve yetkili satış hizmetleri sağlayan DOĞUŞ Otomotiv DOD yetkili satıcısı olarak ta ikinci el satışı da yapabiliyor. Toplam olarak değerlendirilmesi gerekirse 200000 m2 alan üzerinde yer alan firma faaliyet alanı içerisinde 6 bölge bulunuyor. 34 yetkili satış noktasının yanında 31 servis noktası da bulunan firma 1700’ü üzerinde personeli ile faaliyetlerini yürütmektedir. Sektör içerisinde öncü varlığı ile bilinen firma istikrarlı ve güçlü bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

            Temsil ettiği misyonu DOĞUŞ Otomotiv firmasının ticari ve binek araç markalarında kendi bölgeleri içerisinde en yüksek standartlarda satış ve satın sonrası hizmetler sunmakta olmaktadır. Her yıl marka sayısında ve hizmet verdiği yetkili satış noktası alanında hızlı bir şekilde büyüyen firma hizmet sunduğu markalar içerisindeki kalite ilkesi ile de tercih edilir olmaktadır. Ülkemizin en önemli firmaları arasında yer almakta ve açtığı showroom’ları ile yeni satış noktaları oluşturmaktadır.