GENPA HAKKINDA

tarafından
531
GENPA HAKKINDA

            İlk kurulduğu yıllarda çeşitli ticari ve sınai ürünlerin ithalatı ve pazarlaması ile çalışmalar yürüten GENPA Dr. Zeynel Abidin Erdem liderliğinde faaliyetlerine başlamıştır. 1978 yılında ticari hayatı başlayan firma, 1993 yılında GSM teknolojilerinin ülkemize gelmesi ile birlikte faaliyet alanını iletişim dünyasına çevirmiştir. Teknolojik ürünlerin, yeniliklerin ve bu alandaki hizmetlerin öncüsü olarak çalışmaları yürüten firma ERDEM grup firmasının lider kuruluşlarından biri olmaktadır.

            Operatörler, üreticiler, çalışanlar ve müşteriler için en çok tercih edilen firma olan GENPA yüksek ekip ruhu ile teknolojik alanındaki tüm yenilikleri en uygun fiyata yapmaktadır. Sürekli gelişen bir iş modeli ile kaliteli, hızlı ve en uygun fiyatlı ürünler sunan firma, müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Samsung, LG, HTC, General Mobile, Vestel, Sony, Alcatel, Casper, Lenovo, Microsoft, ZTE, Asus, Nokia, Huawei, Turkcell marka telefon, tablet ve aksesuarlarının satış, dağıtım ve teknik destek alanında çalışmalarını yürütmektedir. Ayrıca Turkcell distribütörü olan firma bu alanda kampanyalı telefonların dağıtımı, sım kart, yedek sım, kontör satışı gibi alanlarda da hizmetler vermektedir.

            Avrupa’nın önemli aksesuar markası olan Cellular Line ülkemizdeki yetkili servisi olan GENPA İstanbul başta olmak üzere Adana ve İzmir ile birlikte üç büyük bölgede ana merkezleri bulunuyor. Özellikle telekomünikasyon sektöründe ülkenin her yerine yayılan firma yıllık ciro bakımından en yüksek gelire sahip ilk elli firma arasında yer almaktadır.